İletişim : 0 533 132 17 05 - 0 531 389 21 27
Sac Metal Sıvama

Firma Prosili

HAKKIMIZDA

Sanayi sektörünün önemli işlerinden biri olan sıvama sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Baba mesleğimiz olan işimizde, yine Babamızın öğretileriyle kaliteli sıvama örneklerinin altına imza atıyoruz.


Sıvama demek; aynı zaman da ustalık demektir. Ustasının yaptığı sıvamayla, bu işe yeni başlamış birinin yaptığı sıvama arasında çok fark vardır. Bu nedenledir ki, yaptığımızın işin önemini çok iyi biliyoruz.


Günlük yaşantımızda kullanılan pek çok ürünün üretim ve imalatında kullanılan Metal Bir Diskin Kalıp Üzerine Mazgala İle Örtülme İşlemidir. Yapılan bu işlemde insan gücü ve makinalar kullanılmaktadır. Bakır, pirinç, sac, paslanmaz ve alüminyum gibi malzemelerle imal edilmektedir. Metal sıvamada bazı kalınlık ve derinlik kriterleri vardır.


Bakır Sıvamada; Çalışma alanamız 1 mm kadar kalınlık 20 cm'e kadar çap ve 10 cm'e kadar derinliktir ısıl işlem uygulandığında bu kriterler değişiklik göstermektedir. Paslanmaz sıvama'da 0.50 ile 0.80 kadar geriler çaplar alüminyum sıvamada 100 cm.lere uygulanırken krom paslanmaz'da bu işlem 20 cm.e kadar düşmektedir.


Pirinç sıvamada kullanılacak malzemenin tavlı olması bakıra oranla kalınlık çap derinlik özelliklerini oldukça esnetmiştir. Ürün kalınlıkları 0.70 mm ile 1.20 mm'e kadar ulaşmaktadır. Çap ise 30 cm'e çıksada derinlik en çok 15 cm.civarıdır.


Konya sıvama, preste sıvama, metal sıvama, alüminyum sıvama, sac sıvama, metal sıvama, paslanmaz sıvama, krom sıvama, bakır sıvama, pirinç sıvama, galvanizli sıvama, gümüş sıvama, sıvama fiyatları, metal sıvama fiyatları, sac sıvama fiyatları, galvanizli sıvama fiyatları, sac metal sıvama fiyatları, bakır sıvama fiyatları, pirinç sıvama fiyatları, alüminyum sıvama fiyatları, paslanmaz sıvama fiyatları, krom sıvama fiyatları, ferforje sıvama, kapak sıvama, avize sıvama, lamba sıvama, armatür sıvama, metal saksı sıvama,krom masa ayağı sıvama sıvama, metal sıvama, alüminyum sıvama, sıvamacı, sac sıvama, bombe sıvama,kalıp sıvama, mazgal sıvama, krom bakır sıvama, pirinç sıvama, galvanizli sıvama, gümüş sıvama, sıvama, sac metal sıvama, bakır sıvama, bombe sıvama, pirinç sıvama, alüminyum sıvama, paslanmaz sıvama, krom sıvama, metal rozet sıvama